Czym warto się kierować wybierając kurs angielskiego dla swojego dziecka?

jak wybrać kurs angielskiego dla dziecka

Nareszcie wakacje! Upragniona przerwa od szkoły, prac domowych i jeżdżenia na zajęcia dodatkowe tam i z powrotem! Czego nie robi się dla własnego dziecka, prawda? Doskonale to rozumieją kochający i troskliwi rodzice, którzy dbają o rozwój i przyszłość swojego dziecka już we wczesnym jego wieku.

Niektórzy z nich już wybrali odpowiedni kurs angielskiego dla swojego dziecka na przyszły rok szkolny i już mogą spać spokojnie, że mają zarezerwowane miejsce i od września kurs sprawnie się rozpocznie.

Niektórzy rodzice nie spieszyli się z decyzją i dali sobie czas, aby porozglądać się jeszcze za odpowiednim kursem dla swojego dziecka.

Zatem CZYM WARTO SIĘ KIEROWAĆ WYBIERAJĄC KURS ANGIELSKIEGO DLA SWOJEGO DZIECKA?

Czy na pewno tylko cena i lokalizacja ma znaczenie???

A być może bardziej Ci zależy, żeby Twoje dziecko:

  1. rozwijało swoje talenty i naturalne predyspozycje, bo wtedy nauka przyjdzie z dużą łatwością?
  2. żeby było w dobrych rękach, czyli w rękach profesjonalistów z wielkim doświadczeniem i zamiłowaniem do nauczania innych, dzięki czemu efekty masz gwarantowane?
  3. uczyło się w przyjaznej atmosferze, bo pozytywne emocje stymulują pracę mózgu i ułatwiają zapamiętywanie?
  4. zdobywało wiedzę w praktyce poprzez gry i zabawy językowe, dzięki czemu Twoje dziecko będzie żywo zainteresowane nauką i nową wiedzą?
  5. mówiło po angielsku z piękną wymową i akcentem, dzięki czemu Twoje dziecko świetnie poradzi sobie na wyjazdach zagranicznych z obcojęzycznymi rówieśnikami?

Jeśli na tym właśnie Ci również zależy, to warto, abyś przy podejmowaniu decyzji o wyborze kursu angielskiego dla swojego dziecka zwróciła również na to swą uwagę.

Dzięki temu Twoje dziecko chętnie będzie chodzić na kurs angielskiego przez cały rok, z przyjemnością uczyć się w domu, a może nawet zacznie rozmawiać z Tobą po angielsku!

A jeśli już masz taki kurs na oku i myślisz sobie: a w sumie po co czekać do września? Przecież i tak w wakacje jest tyle wolnego czasu, więc są szkoły językowe, które mają w swojej ofercie kursy angielskiego dla dzieci w wakacje.

Z naszą ofertą możesz zapoznać się tu:

i zapisać się od zaraz.

Do zobaczenia 😊

© 2019 Katarzyna Bartoszewicz.
Szkoła Językowa AYA FLOW

Szkoła Językowa AYA FLOW