Oferta - Szkoła Językowa AYA-FLOW - Kursy Angielskiego dla Dzieci

 


Z miłości do ludzi i języków!

 

 


KURSY ANGIELSKIEGO METODĄ AYA TO:

* 100% komunikacji w języku angielskim  
* warsztaty bez ekranów, podręczników i ławek szkolnych

* 2 godziny zegarowe zajęć w tygodniu
* dużo aktywności: tańczymy, śpiewamy, poznajemy, odkrywamy!


Z nami dzieci uczą się naturalnie, czyli tak jak nauczyły się swojego ojczystego języka. Programy naszych kursów oparte są na najbardziej efektywnych i skutecznych stylach nauczania na świecie. Dzięki stosowanym technikom dzieci mówią po angielsku swobodnie i z łatwością!

Forma płatności dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i preferencji. Można wybrać płatność semestralną, miesięczną lub w dwóch ratach.

Cena zawiera wszystkie elementy kursu:
– zajęcia z Animatorem Językowym
– autorskie materiały
– dodatkowe pomoce do nauki angielskiego pomiędzy zajęciami.

Nie ma żadnych dodatkowych opłat.

.
.


Więcej szczegółów w naszych oddziałach i pod nr tel. 517 567 997 oraz e-mail info@aya-flow.comWypełnij formularz i dowiedz się więcej

bez żadnych zobowiązań

  • Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AYA FLOW Language Center Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 14/1A, www.aya-flow.com, email: info@aya-flow.com. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z bazy danych. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

© 2019 Katarzyna Bartoszewicz.