Metoda Nauczania Angielskiego w Szkole Językowej AYA-FLOW

 

 

 

 

 


EDUKACJA

JAKIEJ NIE BYŁO WCZEŚNIEJPOZNAJ METODĘ AYA

Nowatorski kurs językowy dla dzieci 
 

Metoda Activate Your Abilities (AYA)

powstała w oparciu o najbardziej nowoczesne praktyki na świecie. Została stworzona przez specjalistów z zakresu pedagogiki, lingwistyki, psychologii, sztuki i muzyki oraz nauczycieli stosujących techniki efektywnego uczenia się.

To sposób nauczania języka, który jest rezultatem badań nad przyspieszonym zapamiętywaniem i najnowszymi odkryciami w dziedzinie psychologii uczenia się. Metoda AYA jest skierowana na rozwój umiejętności komunikacji i kompetencji społecznych u dzieci.

Na zajęciach Metodą AYA korzysta się wyłącznie z autorskich materiałów edukacyjnych!

DZIĘKI NAUCE METODĄ AYA TWOJE DZIECKO:

 

 

Zadzwoń i dowiedz się
więcej: 517 567 997

 

NAJWYŻSZE STANDARDY EDUKACJI!

Nasza szkoła językowa została laureatem w prestiżowym konkursie Orły Edukacji 2019.
To wyróżnienie za jakość nauki i obsługę.  Tym samym dołączyliśmy do grona liderów branży, wyprzedzając ponad 80 tysięcy innych firm w Polsce. 

 

 

 
Opinie rodziców, którzy wybrali AYA FLOW:

 

Z nimi okazuje się, że angielski nie jest taki straszny. Nawet dla mojego synka, który jest prymusem z wf-u, a od języka stroni. Tutaj, gdy na zajęciach była Olimpiada, Michał nie chciał wracać do domu! Zawsze jest dużo ruchu. Nie znałam wcześniej takiego podejścia do języków i jestem pod wrażeniem, że takie lekcje, które wydają się być zabawą dają tak słyszalne efekty. To nie jak za czasów mojego niemieckiego w szkole:) Bardzo na plus! Świat idzie do przodu:)
Ilona, źródło: Trójmiasto.pl


Przyprowadziłam swoje dziecko na styczniowe warsztaty do AYA FLOW Language Center i podejście animatorek do nauczania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie było ławek, podręczników, nudy, za to wspaniała atmosfera nauki i zabawy. Po zajęciach usłyszałam od swojego dziecka jak wspaniale się uczyć języka! Gorąco polecam!
Amelia, źródło: Trójmiasto.plWypełnij prosty formularz i dowiedz się więcej

bez żadnych zobowiązań

  • Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AYA FLOW Language Center Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 14/1A, www.aya-flow.com, email: info@aya-flow.com. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z bazy danych. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

© 2019 Katarzyna Bartoszewicz.