Angielski dla Dzieci Łódź, Zajęcia z Języka Angielskiego dla Dziecka

Odpowiedni kurs angielskiego dla dzieci to nie tylko okazja do uczenia się i ciągłego rozwoju, ale także przestrzeń dobrej zabawy, zawiązania się nowych przyjaźni i miejsce, do którego chętnie się powraca. Nasza szkoła językowa prowadząca kurs angielskiego dla dzieci zatrudnia lektorów, którzy są stworzeni do pracy z najmłodszymi – energicznych, ciepłych, wyrozumiałych, cierpliwych… takich, którzy stworzą w sali atmosferę akceptacji i pozytywnej energii oraz zarażą dzieci pasją do języka obcego.

Nauka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Język jest narzędziem przydającym się w każdej dziedzinie życia, od pracy po rozrywkę i podróże. Młodzi ludzie dużo lepiej chłoną nowe informacje niż dorośli, dlatego inwestycja w angielski dla dzieci naprawdę się opłaca – nauka za młodu owocuje efektami przez całe życie.

 

Język Angielski dla Dzieci w Łodzi

angielski dla dzieci Łódź

 

Dobry kurs angielskiego dla dzieci mierzy się efektami, nie ilością godzin spędzonych na nauce. Jest to widoczne chociażby w przypadku nauki szkolnej. Wielu z nas uczyło się w szkole jakiegoś języka, ale po ukończeniu edukacji nie jesteśmy w stanie przypomnieć sobie nawet kilku przykładowych zdań, a co dopiero dogadać się zagranicą.

Kurs angielskiego w AYA Flow

Szkoła językowa opiera się na innej metodzie nauczania niż tradycyjna edukacja. Nauka angielskiego Metodą AYA odbywa to ćwiczenie praktycznych umiejętności komunikacyjnych, z naciskiem na szlifowanie rozumienia ze słuchu i mówienia. Swobodne prowadzenie rozmowy to bezwzględnie najważniejsza umiejętność językowa, a jednocześnie ta, z którą wiąże się najwięcej trudności. Każdy rozpoczynając swoją przygodę z językiem natrafia na problem, gdy przychodzi do przeprowadzenia rozmowy. Mówienie jest najbardziej stresujące ponieważ brak nam wiary we własne umiejętności i odczuwamy presję związaną z koniecznością szybkiej reakcji. Nasz angielski dla dzieci ma na celu zbudować pewność siebie i intuicyjność w posługiwaniu się językiem obcym, która ułatwi pokonanie stresu i trudności prowadzenia rozmowy po angielsku.

Angielski dla dzieci Łódź

Centrum Językowe AYA Flow oferuje skuteczne kursy języka angielskiego dla dzieci w Łodzi, Gdańsku, Gdyni i Wejherowie. Gwarantujemy naukę języka poprzez zabawę, szybkie efekty oraz małe grupy zajęciowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu! Nie musisz płacić za zajęcia w trakcie zapisywania dziecka do szkoły angielskiego. Masz na to czas do 3 dni po odbyciu pierwszych lekcji angielskiego. Wspólnie podejmiecie przemyślaną decyzję czy Wasze dziecko będzie chciało chodzić na zajęcia angielskiego do naszej szkoły językowej.

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.