Angielski dla Dzieci Wejherowo, Nauka Angielskiego dla Najmłodszych

Profesjonalnie przygotowany kurs angielskiego dla dzieci charakteryzuje się innym podejściem do nauczania niż na zajęciach dla dorosłych. Angielski dla dzieci Metodą AYA to luźniejsza atmosfera, wyrozumiali i ciepli lektorzy z wykształceniem, odpowiednimi certyfikatami oraz doświadczeniem pedagogicznym.

Małe grupy pozwalają na wyeliminowanie czynnika stresu. Nauka angielskiego jest znacznie skuteczniejsza, gdy prowadzący może skupić się na każdym uczestniku kursu z osobna, co jest praktycznie niemożliwe w dużych grupach. Ciężko też wtedy o indywidualną pracę nad słabościami wszystkich dzieci. Powoduje to pominięcie niektórych aspektów rozwoju i gorsze efekty nauki. Nasza szkoła językowa traktuje każdego indywidualnie i nie generalizuje różnych potrzeb dzieci. Dzięki temu jest to bardzo skuteczny angielski dla dzieci.

Szybkie efekty nauki poprzez zabawę

Szybkie efekty nauczania angielskiego to nasza specjalność. Tradycyjna, szkolna nauka angielskiego nie jest niestety tak skuteczna, jak moglibyśmy oczekiwać. Nasza szkoła językowa idealnie uzupełnia luki w wiadomościach i umiejętnościach językowych pozostawione przez system szkoły podstawowej. Kurs angielskiego dla dzieci łączy naukę i zabawę, przez co dzieci pozytywnie kojarzą zajęcia, chętnie się uczą i powracają do nauki. Prowadzone przez nas zajęcia z angielskiego inspirują dzieci do samodzielnego uczenia się i rozpalają w nich iskierkę ciekawości i pasji do języka obcego. Dzięki temu nauka języka obcego przebiega bezstresowo, szybko i bardzo sprawnie. Przekonało się już o tym wielu rodziców dlatego większość naszych kursantów jest z polecenia zadowolonych rodziców.

 

Angielski dla Dzieci Wejherowo

angielski dla dzieci wejherowo

 

Kurs angielskiego dla dzieci to inwestycja na długie lata. Umożliwiając im wczesny rozwój umiejętności językowych, dajemy dzieciom uniwersalne narzędzie, niezbędne w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Dzięki temu bez kłopotu odnajdą się wśród znajomych, przyjaciół, na wyjazdach oraz w późniejszym okresie swojego życia w pracy.

Angielski dla dzieci to bardzo praktyczne podejście do nauki. Większość czasu naszych zajęć poświęcamy na prowadzenie rozmów, aby przełamać bariery przed mówieniem i wykształcić pewność siebie i intuicyjność – niezbędne do prowadzenia swobodnej konwersacji w każdym języku. Taka nauka angielskiego jest dużo ciekawsza i bardziej angażująca niż siedzenie nad książkami.

Nauka angielskiego Wejherowo

Wszystkich rodziców, którzy chcą zapisać swoje dziecko na kurs języka angielskiego do naszej szkoły językowej zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Centrum Językowe – szkoła angielskiego AYA FLOW posiada oddziały w Wejherowie, Gdańsku, Gdyni. Gwarantujemy szybkie postępy w nauce języka angielskiego i przyjazną atmosferę! Nasi lektorzy angielskiego czekają na Wasze dzieci.

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.