Angielski dla Dziecka Gdańsk - Szybki Kurs Angielskiego od Podstaw

Angielski dla dziecka Gdańsk

Dbając o prawidłowy rozwój swoich dzieci, warto też zadbać o ich naukę języków obcych. Angielski dla dziecka to świetna okazja, aby maluch potrenował umiejętności zapamiętywania, komunikacji i trenował obie półkule mózgu. Nauka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna dla osób w każdym wieku. Im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym lepsze będą tego efekty. Angielski dla dziecka to wyjątkowa okazja, żeby zainwestować w jego przyszłość. We wczesnym stadium rozwoju człowieka, mózg najłatwiej i najbardziej skutecznie przyswaja informacje. Jest to okres wielokierunkowego rozwijania się, podczas którego jest on chłonny jak gąbka.

angielski dla dziecka gdańsk
angielski dla dziecka gdańsk

Skuteczny kurs angielskiego

Zapisanie dzieci na kurs angielskiego może wydawać się zbędne – mają przecież zajęcia z angielskiego w szkole. Jednak nauka angielskiego tradycyjną metodą w podstawówkach, a kurs angielskiego w szkole językowej nie są do siebie podobne. Aby angielski dla dziecka był naprawdę efektywny, trzeba do tego odpowiedniego podejścia, którego niestety przeważnie nie spotyka się w szkołach.

Angielski dla dziecka musi być zabawny, angażujący, interaktywny, prowadzony ze zrozumieniem unikalnych potrzeb każdego z dzieci. Nauka angielskiego jest najbardziej skuteczna, kiedy uczeń się nie stresuje i jest zaciekawiony oraz zaangażowany w naukę. Nasz kurs angielskiego dla dzieci prowadzony jest w małych grupach, co umożliwia skupienie się na każdym z osobna, nie generalizując potrzeb i trudności kursantów.

Angielski dla początkujący Gdańsk

Jeśli więc zastanawiasz się jaki angielski dla dziecka byłby odpowiedni dla twojego malucha, zapisz się na bezpłatną prezentację metody do naszej szkoły językowej. Zobacz, jak ciekawa, szybka i skuteczna może być nauka angielskiego w odpowiedniej atmosferze. Nasi doświadczeni lektorzy z chęcią pomogą i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Przyprowadź swoje dziecko na pierwsze darmowe zajęcia do naszej szkoły językowej AYA FLOW w Gdańsku, Gdyni lub Wejherowie. Poznasz nas w rzeczywistości, zobaczysz jak pracujemy z najmłodszymi, porozmawiasz z innymi rodzicami, będziesz mógł zadać nam swoje pytania i przekonać się czy Twoje dziecko jest zadowolone i przyjdzie ponownie na nasze lekcje. Nasi lektorzy to osoby, które są przeszkolone i mają wyjątkowe predyspozycje do pracy z dziećmi. Jeżeli uznasz, że proponowana przez nas forma prowadzonych zajęć jest odpowiednia chętnie z Wami będziemy pracować. Nasze kursy angielskiego są prowadzone od podstaw dla początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych.

Gwarantujemy Wam szybką naukę angielskiego, chęć powrotu najmłodszych na nasze zajęcia językowe, rozmowy po angielsku z naszym lektorem, możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych z angielskiego oraz kontynuację nauki języka na późniejszych etapach jego poznawania.

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.