Angielski dla Dziecka Gdynia - Szybki Kurs Angielskiego dla Dzieci

Angielski dla dziecka Gdynia

Jeśli nie wiesz na jaki angielski dla dziecka zapisać swoją pociechę, pomożemy ci podjąć najlepszą decyzję. Przede wszystkim, trzeba wiedzieć, że nauka angielskiego nie przebiega tak samo dla każdego. Istnieje znacznie więcej rodzajów inteligencji niż humanistyczna i ścisła. Niektórzy uczą się najlepiej za pomocą muzyki, inni wzrokowo, na łonie natury, w ruchu, samodzielnie lub pośród ludzi. W związku z tym, najlepszy kurs angielskiego nie będzie identyczny dla każdego, w zależności od tego, czego ktoś potrzebuje do skutecznej jego nauki.

angielski dla dziecka gdynia
angielski dla dziecka gdynia

Szybki kurs angielskiego

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jaka nauka angielskiego byłaby najlepsza dla nas lub naszego dziecka. Dlatego należy spędzić trochę czasu, aby wypróbować różne metody uczenia się i odnaleźć tę, która najlepiej na nas działa. Nasz kompleksowy kurs angielskiego odbywa się w małych grupach i uwzględnia wszystkie rodzaje inteligencji w różnych ćwiczeniach podczas prowadzonych zajęć.

Angielski dla dzieci w Gdyni

Angielski dla dziecka w małych grupach ma wiele plusów. Przede wszystkim, niewielka ilość osób na zajęciach pozwala na skupienie uwagi prowadzącego na każdym dziecku z osobna. Dzięki temu, jeśli ktoś czegoś nie rozumie lub ma problemy, aby nadążyć za tempem, lektor może z powodzeniem pomóc przebrnąć przez wszelkie trudności i dziecko nie pozostaje w tyle, ani nie czuje się gorsze od innych w grupie. Co więcej taki angielski dla dziecka pomaga zbudować pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Nauka angielskiego Metodą AYA jest bardzo sprawna i szybka, co jest szczególnie widoczne jest u dzieci, które z łatwością przyswajają nowe informacje. Prowadzimy kursy angielskiego tak, aby były one ciekawe dla każdego uczestnika. Jeśli angielski dla dziecka jest ciekawy, maluchy same chcą zdobywać wiedzę i kojarzą zajęcia z czymś przyjemnym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu! Przyjdź na nasze pierwsze zajęcia za darmo. Podejmij dobrą i świadomą decyzję o wyborze szkoły angielskiego w Gdyni. Porozmawiaj z nami, sprawdź jak prowadzimy nasze lekcje, poznaj lektora angielskiego prowadzącego konwersację. Zadaj nam pytania lub zapytaj o opinię innych rodziców, których dzieci rozpoczynają lub kontynuują naukę angielskiego dla średniozaawansowanych lub zaawansowanych. Możesz również wybrać intensywny kurs angielskiego lub umówić się na angielski indywidualnie. Dopasujemy godziny przez telefon lub mailowo.

Szkoła Języka Angielskiego AYA FLOW!

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.