Angielski Indywidualnie Gdynia, Lekcje Angielskiego dla Dzieci, Młodzieży

Angielski indywidualnie Gdynia

Szkoła angielskiego AYA FLOW w Gdyni posiada również w swojej ofercie kurs indywidualny dla wszystkich chętnych uczestników. Zajęcia z angielskiego w Gdyni są prowadzone w 6 różnych miejscach, które znajdziecie na dole naszej strony internetowej pod wskazanymi adresami. Oferta obejmuje angielski dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz dla studentów.

Zajęcia językowe są prowadzone przez korepetytora / lektora od podstaw lub jeśli wykazujesz znaczny stopień zaawansowania na poziomie wyższym. Szczegóły zajęć indywidualnych są ustalane z kursantem telefonicznie lub mailowo.

Angielski dla uczniów szkół indywidualnie

Jeżeli nie masz czasu i nie możesz dostosować swoich godzin do naszego planu zajęć postaramy się dopasować zajęcia indywidualne do Ciebie. Indywidualne zajęcia z języka angielskiego są przewidziane dla tych uczniów, którzy chcą poprawić swoje oceny z języka angielskiego, zamierzają zdawać ten język jako przedmiot na egzaminie wstępnym, chcą poprawić jakość mówienia i swobodę komunikacji.

Dopasowujemy zajęcia do naszego kursanta. Poznajemy zakres materiału jaki przerobiła osoba i staramy się uzupełniać braki oraz realizować materiał w sposób skuteczny poprzez ćwiczenia i konwersacje z uczestnikiem kursu. Dzięki temu efekty nauki są bardzo szybkie. Nasi uczniowie sprawnie pokonują bariery w mówieniu, zadawaniu pytań. Zajęcia, które prowadzimy nastawione sa w głównej mierze na realną komunikację.

 

Twoja Szkoła angielskiego Gdynia

AYA FLOW

 

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.