Angielski od Podstaw Gdynia, Szybka Nauka Angielskiego dla Dzieci

Angielski od podstaw Gdynia

Szukasz miejsca, dobrej szkoły językowej która prowadzi angielski dla dzieci w przystępny i jasny sposób? Zajęcia Metodą AYA pomogą im przezwyciężyć niechęć do nauki, a rozpoczynając przygodę z angielskim z nami same będą chciały uczyć się jeszcze więcej. Wszystkie lekcje prowadzą nasi animatorzy, lektorzy z długoletnim doświadczeniem i odpowiednim przygotowaniem do pracy z najmłodszymi. Nasze doświadczenie zdobyte na rynku pokazuje wyraźnie, że kierunek obrany przez naszą szkołę oraz stosowana metoda nauki angielskiego przynoszą szybkie efekty w nauce tego języka.

 

angielski od podstaw gdynia
angielski od podstaw gdynia

Skuteczny kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży

Wierzymy, że aby kurs był skuteczny, angielski od podstaw musi być angażujący. Zastanów się o ile szybciej i sprawniej idzie ci nauka, jeżeli temat faktycznie cię interesuje. To samo tyczy się dzieci. Nasi lektorzy z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym zarażą każdego swoją pasją do języka. Angielski dla początkujących to kurs, na którym już od pierwszych zajęć uczniowie próbują swoich sił w mówieniu. Bez obaw – nie ma przy tym stresu. Chcemy nauczyć naszych kursantów pewności siebie, która jest niezbędna do nauki każdego języka obcego, ale przydaje się też praktycznie we wszystkich innych dziedzinach życia.

Angielski Gdynia

Przewodnia zasada naszej szkoły językowej jest taka: angielski od podstaw musi być bezstresowy, ciekawy, angażujący i zabawny. Sala, w której odbywa się angielski musi być wygodna, dobrze przewietrzona i przyjemnie urządzona, a lektor wyrozumiały, otwarty, miły i cierpliwy – wszystko po to, aby nauka angielskiego przebiegała szybko, sprawnie i przynosiła zdumiewające, widoczne i słyszalne efekty. Angielski dla dzieci musi łączyć w sobie naukę i zabawę.

 

Poznaj naszą ofertą i przekonaj się, dlaczego AYA FLOW to szkoła angielskiego, w której naukę języka chce się kontynuować! Przyjdź na pierwsze zajęcia z angielskiego za darmo. Jeśli będziesz niezadowolony odstąpisz od dalszej nauki angielskiego w naszej szkole. Dzięki temu poznasz naszych lektorów i zobaczysz jak prowadzimy lekcje angielskiego. Dzięki temu łatwiej podejmiesz decyzję o wyborze szkoły. Będziesz mógł porozmawiać z nami, z innymi rodzicami, których dzieci uczą się w naszej szkole angielskiego w Gdyni. AYA FLOW prowadzi zajęcia angielskiego dla początkujących oraz dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Aby doskonalić swoje umiejętności językowe zawsze możesz wykupić intensywny kurs angielskiego, konwersacje native speakera dzięki czemu Twoje rozmowy po angielsku będą przebiegały perfekcyjnie co zapewni szybką naukę angielskiego.

Angielski kurs indywidualny Gdynia

Jeżeli terminy naszych zajęć realizowanych przez szkołę AYA FLOW nie będą Państwu odpowiadały zawsze można umówić się na angielski indywidualnie w Gdyni. W tym celu zadzwoń do nas lub napisz aby umówić się na dogodne terminy.

Szkoła Angielskiego AYA FLOW Gdynia!

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.