Szkoła Językowa dla Dzieci Gdańsk - Czym Się Wyróżnia Dobry Kurs?

Szkoła językowa dla dzieci

Co wyróżnia dobrą szkołę językową dla dzieci? Na co zwrócić uwagę zapisując dziecko na kurs języka angielskiego?

Bardzo ważnym aspektem, którym kieruje się część rodziców wybierając szkołę językową dla swojego dziecka jest jej lokalizacja. Ważne dla nich jest, aby szkoła była blisko ich domu. Wygoda i oszczędność czasu zamiast dalekich dojazdów na lekcje angielskiego to są główne ich motywy wyboru.

Co wyróżnia dobrą szkołę językową dla dzieci?

Jest również grupa rodziców, którzy w pierwszej kolejności stawiają na jakość nauczania w danej szkole językowej dla dzieci. Zapoznają się ze sposobem nauczania, specjalistyczną metodą jeśli taka jest wykorzystywana. Sprawdzają jak są prowadzone zajęcia, czy przypadkiem nie są prowadzone tradycyjnie, w ławkach i przez wkuwanie na pamięć z książek. Czy na pewno zajęcia odbywają się w przyjaznej formie sprzyjającej szybkiemu zapamiętywaniu, np. gdy nauka opiera się na grach i zabawie. Czy na zajęciach wykorzystuje się dużo kolorowych materiałów wizualnych, takich jak np. obrazki, zdjęcia, flashcardy. Czy zajęcia nastawione są na KOMUNIKACJĘ i naukę mówienia w języku angielskim. Czy dzieci uczą się praktycznego języka, który przyda im się w życiu codziennym.

Dobrze jest też sprawdzić kto prowadzi zajęcia i czy prowadzący komunikuje się z dziećmi głównie po angielsku. Do tego celu nie musi być native speaker. Jest wiele lektorów języka angielskiego z pięknym brytyjskim lub amerykańskim akcentem. I dodatkowo są to osoby, które świetnie się znają na nauczaniu innych, żeby nauka angielskiego była szybka, łatwa i przyjemna.

szkoła językowa dla dzieci gdańsk
szkoła językowa dla dzieci gdańsk

Przed podjęciem ostatecznej decyzji niektórzy rodzice sprawdzają również opinie w internecie, na facebooku czy w google na temat danej szkoły językowej dla dzieci. Jeśli szkoła językowa dla dzieci ma same pozytywne prawdziwe opinie, to znak, że można takiej szkole zaufać.

Jedną z takich szkół jest Szkoła Językowa AYA FLOW. Można sprawdzić ich metodę nauczania AYA (Activate Your Abilities) na darmowej lekcji próbnej .

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.