Kurs Angielskiego Dla Dzieci Gdańsk, Szybki Angielski od Podstaw

Kurs angielskiego dla dzieci Gdańsk

Dobry kurs angielskiego dla dzieci daje zdecydowanie więcej korzyści niż tradycyjna nauka angielskiego w szkole podstawowej . Dwudziestoosobowe klasy, generalizowanie potrzeb i umiejętności uczniów, bierna i nieskuteczna metoda nauki oraz mała ilość zajęć w tygodniu – wszystkie te czynniki tradycyjnego szkolnictwa w żaden sposób nie sprzyjają efektywnej nauce języka. Każdy kurs języka obcego, ale w szczególności angielski dla dzieci powinien być angażujący i ciekawy, pobudzający jak najwięcej różnych zmysłów i stymulujący mózg.

Taka aktywna nauka jest zdecydowanie bardziej wydajna. W naszej szkole językowej dbamy o to, aby było to sympatyczne środowisko, gdzie można poznać nowych ludzi, miło spędzić czas, być sobą bez skrępowania, i czuć, że wykorzystujemy produktywnie czas, co przełoży się na lepszą jakość życia w różnych aspektach.

Angielski dla dzieci

kurs angielskiego dla dzieci gdańsk

Inwestując w kurs angielskiego dla dzieci, dbamy o ich rozwój i dajemy im bezcenne narzędzie na przyszłość. Szkoła językowa nie tylko pomoże usystematyzować dzieciom informacje zdobyte na szkolnych zajęciach, tym samym poprawiając ich ocenę, ale też dzięki praktycznemu podejściu do nauki, kończąc kurs, uczestnicy nie zapomną zdobytych na nim wiadomości.

A w tym przede wszystkim zdolności komunikacji. Nauka angielskiego w małym gronie, gdzie każdy ma okazję do wykazania się jest bardzo owocna. Lektor ma możliwość modyfikacji kursu pod indywidualne predyspozycje i trudności każdego z uczniów. Umożliwia to lepszy i szybszy rozwój dzieci, bez pominięcia żadnego z nich.

Język angielski od podstaw

Angielski dla dzieci prowadzony w AYA FLOW jest bezstresowo, ponieważ, jak dowodzą najnowsze badania, rozluźniony i zaciekawiony mózg zdecydowanie lepiej chłonie nowe umiejętności i informacje, niż kiedy jest pod wpływem presji.

Dzięki takiemu podejściu naszych nauczycieli – Animatorów Językowych, nasz kurs angielskiego dla dzieci stał się bardzo popularny – dzieci same chętnie wracają na zajęcia i nie boją się mówić, pytać, próbować i popełniać błędy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.