Kurs Angielskiego Dla Dzieci Gdynia - Szkoła Językowa w Gdyni

Kurs angielskiego dla dzieci Gdynia

Nadal szukasz odpowiedniego kursu angielskiego dla dzieci? Nie możesz zdecydować się, która szkoła językowa będzie najlepsza dla twojej pociechy? Nauka angielskiego idzie twojemu dziecku wyjątkowo opornie? Bez obaw! U nas znajdziesz angielski dla dzieci idealnie dostosowany zarówno do twojego grafiku pracy, jak i potrzeb i predyspozycji twojego dziecka.

Nasza szkoła językowa realizuje zajęcia językowe w małych grupach. Sprzyja to lepszemu rozwojowi dzieci. Pozwala lektorowi angielskiego na poświęcenie uwagi po równo, każdemu z osobna, ale też sprawia, że łatwiej dopasować dogodną dla ciebie godzinę zajęć. Celem naszych lektorów – animatorów językowych jest nauka, która staje się dla dziecka przyjemnym hobby, a nie obowiązkiem.

 

Angielski dla dzieci Gdynia

kurs angielskiego dla dzieci gdynia

 

Nasz kurs angielskiego dla dzieci jest wyjątkowy, ponieważ nie generalizujemy potrzeb maluchów. Wiemy, że każdy jest inny i potrzebuje innego podejścia, skupienia się na różnych aspektach, i że co innego różnym osobom sprawia trudność. Kilkuosobowe grupy umożliwiają traktowanie każdego indywidualnie, a co za tym idzie, skutkują równomiernym, szybkim rozwojem wszystkich uczniów. Angielski dla dzieci w szkołach, uczony tradycyjnie i w dwudziestoosobowych grupach po prostu nie może dać takich samych efektów.

Rozmowa podstawą nauki angielskiego

Kurs angielskiego dla dzieci to inwestycja w ich przyszłość. Język obcy w obecnych czasach przydaje się w każdej dziedzinie życia i dlatego jego znajomość otwiera przed nami wiele możliwości. Nasza szkoła językowa jest skoncentrowana na praktycznej nauce. Ćwiczymy z dziećmi przede wszystkim wymowę, rozumienie ze słuchu i umiejętność swobodnego, naturalnego prowadzenia rozmowy z osobą obcojęzyczną. Mówienie to podstawowa i najważniejsza umiejętność językowa, a jednak także ta, z którą najwięcej Polaków ma największe trudności. Nasz angielski dla dzieci nastawiony jest na praktyczną naukę, aby dzieci potrafiły poradzić sobie w każdej realnej sytuacji, która wymaga znajomości angielskiego.

Centrum Językowe AYA FLOW zaprasza na profesjonalne kursy angielskiego dla dzieci w Gdyni! Nasze zajęcia to nie tylko skuteczna nauka języka angielskiego, ale również doskonała zabawa w małych grupach. Dbamy o to, by dzieci traktowały nasze zajęcia jako przyjemność, a nie żmudny obowiązek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Przyprowadź swoje dziecko na pierwsze zajęcia angielskiego do naszej szkoły językowej. Sprawdź zanim wpłacisz pieniądze w jaki sposób prowadzimy nasze lekcje i jakich mamy lektorów. Podejmij świadomie decyzję o wyborze dobrej szkoły językowej i zadbaj o to aby twoje dziecko trafiło w na najlepsze zajęcia angielskiego w Gdyni. Prowadzimy je od podstaw. Przewidujemy również grupy dla średnio zaawansowanych jak i zaawansowanych, indywidualne kursy angielskiego i intensywne kursy angielskiego dla wymagających. Pierwsze zajęcia z angielskiego za darmo.

Szkoła Angielskiego AYA FLOW Gdynia

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.