Kurs Angielskiego dla Dzieci Trójmiasto - Dobra Szkoła Językowa

Kurs angielskiego dla dzieci Trójmiasto

Nie wiesz co zrobić, aby nauka angielskiego dla dzieci w końcu przyniosła oczekiwane korzyści? Zapisz swoją córkę lub syna na kurs angielskiego dla dzieci. Niestety, prawda jest taka, że tradycyjne szkolnictwo i program nauczania w szkołach podstawowych i przedszkolach nie zapewniają odpowiedniego rozwoju, jeśli chodzi o angielski dla dzieci. Uczenie się języków obcych w takich warunkach jest żmudne i nudne, a w dodatku nie przynosi oczekiwanych efektów często nawet po wielu latach. Co więcej, niektórzy nauczyciele potrafią naprawdę zniechęcić dziecko do nauki na długie lata.

kurs angielskiego dla dzieci trójmiasto
kurs angielskiego dla dzieci trójmiasto

Szybki kurs angielskiego

Kurs angielskiego dla dzieci w sprawdzonej szkole językowej wygląda całkiem inaczej. Dokładamy wszelkich starań, aby angielski dla dzieci był ciekawy, angażujący i pobudzający wyobraźnię – aby kurs angielskiego dla dzieci nie był czasem zmarnowanym, tylko pozwalał odkryć i wykorzystać pełen potencjał do szybkiej i skutecznej nauki, który drzemie w każdym dziecku. Nauka angielskiego dla dzieci w naszej szkole prowadzona jest przez profesjonalnych, doświadczonych lektorów, którzy są pełni pasji do języków obcych oraz kochają dzielić się swoją wiedzą. Mają świetne podejście do dzieci, co widać wśród naszych obecnych uczniów, którzy uwielbiają przychodzić na zajęcia – czują się na nich swobodnie i przyjemnie, nie boją się próbować ani popełniać błędów.

Dobra szkoła językowa Trójmiasto

Angielski dla dzieci w naszej szkole prowadzony jest z myślą o wielopłaszczyznowym rozwoju maluchów. To nie tylko nauka angielskiego dla dzieci, ale także ćwiczenie umiejętności pracy w grupie, wzajemnego zaufania, pewności siebie, wiary w swoje możliwości, pobudzanie ciekawości świata, zadawania pytań i samodzielnego szukania odpowiedzi.

Chcemy, aby nasz kurs angielskiego dla dzieci owocował efektami we wszystkich innych dziedzinach życia dziecka przez długie lata. Nie zależy nam na prowadzeniu zajęć angielskiego tylko dla początkujących ale również dla średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Przyprowadź swoje dziecko na pierwsze zajęcia za darmo. Zobacz jak one wyglądają. Poznaj naszych lektorów i pozwól się przekonać do naszej metody nauczania języka angielskiego. Porozmawiaj z rodzicami innych dzieci, którzy już skorzystali z podobnych zajęć oraz tymi których dzieci kontynuują naukę w naszej szkole angielskiego na poziomach wyższych. Jeżeli pierwsze zajęcia nie przypadną Wam do gustu odstąpicie od dalszej nauki bez żadnych zobowiązań. Kurs angielskiego jest prowadzony przez naszych lektorów zarówno w Gdańsku, Gdyni jak i Wejherowie. Jeżeli żadna z lokalizacji i termin nie będzie państwu odpowiadał zawsze można wykorzystać angielski indywidualnie. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo w celu dopasowania terminów zajęć językowych.

Szkoła Angielskiego Trójmiasto AYA FLOW

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.