Kurs Języka Angielskiego w Wakacje - Angielski Gdańsk, Gdynia, Łódź

Kurs języka angielskiego w wakacje
 – letnia szkoła bez podręczników i nudy!

Pomiędzy końcem jednego roku szkolnego, a rozpoczęciem następnego dzieci mają ponad dwa miesiące bezcennej laby. W tym czasie warto pomyśleć o tym, co dziecko lubi najbardziej i pomóc mu doskonalić te dziedziny!

CZAS ROZWIJAĆ NATURALNE TALENTY

Twoje dziecko uwielbia bawić się z rówieśnikami? Pociągają je zadania strategiczne? Ma zacięcie sportowe lub aktorskie? Niezależnie od tego, jakie są wrodzone talenty twojego dziecka wakacyjny kurs językowy Metodą AYA łączy w sobie różne aktywności, podczas których dzieci nie tylko rozwijają swoje pasje, ale też chłoną język angielski w angażującej formie!

https://youtu.be/JSPrOEPSCDc

5 powodów, dla których kurs języka angielskiego Metodą AYA to świetny pomysł na wakacje:

1. Utrzymanie zdolności na wysokim poziomie.
Aby dziecko nie obniżyło swojego rytmu nauki wypracowanego podczas roku, wystarczy od dwóch do czterech godzin w tygodniu przyswajania nowych treści. W ten sposób również w czasie wakacji mózg dziecka zyskuje dodatkowy trening, szczególnie dla pamięci!

2. Pełna koncentracja na nauce języka angielskiego.
W sezonie wakacyjnym można spokojnie skupić się na ograniczonej liczbie obowiązków. Trwający miesiąc kurs pochłonie dziecko w 100%.

3. Kursy językowe Metodą AYA to połączenie zróżnicowanych aktywności.
Zapisując dziecko na jeden kurs językowy z angielskiego jednocześnie zapewniamy mu wszechstronny rozwój i wspaniałą zabawę. Na zajęciach przenosimy dzieci do wciągającej rzeczywistości zapewniając pełną gamę ciekawych zabaw. 

4. Letnia szkoła angielskiego – wakacyjny relaks w języku angielskim.
Wakacje to czas odprężenia. W AYA FLOW mamy na to specjalny sposób! Kursy zawierają elementy jogi dla dzieci, a każde ćwiczenie odbywa się obowiązkowo w języku angielskim.

5. Dobre skojarzenia z językiem angielskim zostaną z dzieckiem na zawsze.
Mówimy stanowcze nie siedzeniu w ławkach i wypełnianiu testów! Dziecko chłonie język angielski poprzez działanie w grupie i przyjemne aktywności. Nasi uczniowie szybko zapominają o tym, że cała komunikacja odbywa się w języku angielskim i przy pomocy body language. Najważniejsze jest dla nich wykonanie misji zadanej przez Animatora Językowego.

Jest jeszcze dodatkowa korzyść: już na najbliższym urlopie twoje dziecko będzie rozgadane po angielsku i możecie razem podbijać świat!

https://youtu.be/hNohOTiSPpI

 

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.