Metoda Nauczania Angielskiego w Szkole Językowej AYA-FLOW

 

 

 

 

 


EDUKACJA

JAKIEJ NIE BYŁO WCZEŚNIEJPOZNAJ METODĘ AYA

Nowatorski kurs językowy dla dzieci 
 

Metoda Activate Your Abilities (AYA)

powstała w oparciu o najbardziej nowoczesne praktyki na świecie. Została stworzona przez specjalistów z zakresu pedagogiki, lingwistyki, psychologii, sztuki i muzyki oraz nauczycieli stosujących techniki efektywnego uczenia się.

To sposób nauczania języka, który jest rezultatem badań nad przyspieszonym zapamiętywaniem i najnowszymi odkryciami w dziedzinie psychologii uczenia się. Metoda AYA jest skierowana na rozwój umiejętności komunikacji i kompetencji społecznych u dzieci.

Na zajęciach Metodą AYA korzysta się wyłącznie z autorskich materiałów edukacyjnych!KIM JESTEŚMY I JAK UCZYMY?DZIĘKI NAUCE METODĄ AYA TWOJE DZIECKO:

 

 

Zadzwoń i dowiedz się
więcej: 517 567 997

 

NAJWYŻSZE STANDARDY EDUKACJI!

Nasza szkoła językowa została laureatem w prestiżowym konkursie Orły Edukacji 2019.
To wyróżnienie za jakość nauki i obsługę.  Tym samym dołączyliśmy do grona liderów branży, wyprzedzając ponad 80 tysięcy innych firm w Polsce. 

 

 Opinie rodziców, którzy wybrali AYA FLOW:

 

Z nimi okazuje się, że angielski nie jest taki straszny. Nawet dla mojego synka, który jest prymusem z wf-u, a od języka stroni. Tutaj, gdy na zajęciach była Olimpiada, Michał nie chciał wracać do domu! Zawsze jest dużo ruchu. Nie znałam wcześniej takiego podejścia do języków i jestem pod wrażeniem, że takie lekcje, które wydają się być zabawą dają tak słyszalne efekty. To nie jak za czasów mojego niemieckiego w szkole:) Bardzo na plus! Świat idzie do przodu:)
Ilona, źródło: Trójmiasto.pl


Przyprowadziłam swoje dziecko na styczniowe warsztaty do AYA FLOW Language Center i podejście animatorek do nauczania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie było ławek, podręczników, nudy, za to wspaniała atmosfera nauki i zabawy. Po zajęciach usłyszałam od swojego dziecka jak wspaniale się uczyć języka! Gorąco polecam!
Amelia, źródło: Trójmiasto.plWypełnij prosty formularz i skorzystaj z DARMOWEJ lekcji próbnej

bez żadnych zobowiązań

    © AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.