Angielski dla Dzieci Gdańsk - Skuteczny Kurs Angielskiego dla Dziecka

Angielski dla Dzieci Gdańsk

Jeśli szukasz kursu angielskiego dla dzieci w Gdańsku, nasza szkoła językowa AYA FLOW zapewni ci go na najwyższym poziomie. Nauka angielskiego od zera bywa stresująca, ale będąc w dobrych rękach, nie ma się czego obawiać. Nasze kursy angielskiego prowadzone są przez świetnie wykształconych lektorów z certyfikatem Animatora Metody AYA, którzy posiadają również również odpowiednie doświadczenie pedagogiczne oraz charakteryzują się otwartością, ciepłem i wyrozumiałością – cechami koniecznymi do skutecznego i bezstresowego nauczania dorosłych i tym bardziej dzieci. Chcesz się przekonać? Umów się z nami na spotkanie!

Nauka Angielskiego od Podstaw dla Najmłodszych

Angielski dla dzieci nauczany jest na różnych poziomach – od całkowicie początkującego po zaawansowany. Nasza szkoła językowa dzieli grupy dzieci także ze względu na wiek, aby zagwarantować optymalne warunki do swobodnego rozwoju (angielski dla 5-latków, angielski dla 6 latków, angielski dla 7 latków, angielski dla 8-latków, angielski dla 9 latków, angielski dla 10 latków, angielski dla 11 latków, angielski dla 12 latków, angielski dla 13 latków).

 

Angielski dla Początkujących i ŚrednioZaawansowanych

kurs angielskiego dla dzieci gdynia

 

Aby nauka angielskiego przebiegała sprawnie i bezstresowo, tworzone są bardzo małe grupy liczące od 3 do 6 osób. W ten sposób rodzicom łatwiej jest dobrać idealną godzinę spotkań, natomiast lektor (animator) ma możliwość skupić się na każdym uczestniku indywidualnie. Dzięki temu nikt nie czuje się pominięty, każde dziecko ma zapewniony indywidualny rozwój swoich konkretnych umiejętności i pracy nad swoimi słabościami. Dzieci nie muszą stresować się przed wystąpieniem przed dużą ilością osób. Wyeliminowany jest także zbędny element rywalizacji – dzieci nie obawiają się wypadnięcia gorzej od rówieśników, co w tradycyjnej szkole może być powodem nieprzyjemności.

Kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzony jest bezstresowo, ponieważ tylko w taki sposób mózg najlepiej przyswaja nowe informacje. Angielski dla dzieci w naszej szkole językowej cieszy się dużą skutecznością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod uczenia, jest to nauka dużo bardziej efektywna i szybsza niż tradycyjny program szkolny realizowany w szkole publicznej. Kurs angielskiego dla dzieci to inwestycja w rozwój młodej osoby, która będzie dawała efekty jeszcze przez długie lata. Niestety tradycyjna nauka w szkole nie daje takich samych efektów. Wiele osób kończy szkołę nie potrafiąc porozumieć się po angielsku. Nasz angielski dla dzieci to całkiem inny wymiar nauki.

Dobra Szkoła Angielskiego w Gdańsku

Szukasz skutecznego kursu języka angielskiego dla swojego dziecka? Zapoznaj się z informacjami o metodzie AYA, która stosowana jest w naszej szkole. Gwarantujemy doskonałą atmosferę na zajęciach, naukę poprzez zabawę, niewielkie grupy oraz szybkie efekty! Zajęcia prowadzimy w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie i Łodzi. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź jak działa nasza szkoła języka angielskiego dla dzieci w której wykorzystujemy nowoczesne metody nauki języka. Dowiedz się również co mówią o tej metodzie rodzice dzieci, które korzystają z zajęć angielskiego. Jeśli chcesz przyprowadź swoje dziecko na pierwsze zajęcia za darmo. W ciągu 3 dni podejmiesz decyzję czy warto. Zależy nam na przemyślanej decyzji!

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.