Angielski dla dziecka Trójmiasto,szkoła angielskiego Gdańsk, Gdynia

Angielski dla dziecka Trójmiasto

Co zrobić, aby angielski dla dziecka był ciekawy? Trzeba trafić w jego zainteresowania. Kurs angielskiego nie może być ani nudny, ani zbyt trudny. Jeśli chcemy, żeby nauka angielskiego sprawiała dziecku frajdę, musi być stale zmotywowane do nauki, zaciekawione i samo widzieć efekty swojej nauki i odczuwać poczucie osiąganego celu. Angielski dla dziecka musi być prowadzony przez wyrozumiałego nauczyciela, który będzie stwarzał na zajęciach atmosferę wzajemnego szacunku i akceptacji. Nauka angielskiego będzie przynosić najlepsze efekty tylko jeśli dziecko nie będzie czuło się skrępowane, nie będzie bało się stale próbować, wygłupić, ośmieszyć i popełniać błędy.

angielski dla dziecka trójmiasto
angielski dla dziecka trójmiasto

Angielski w małych grupach

Duże klasy w szkole stwarzają odwrotną atmosferę. Dzieci czują między sobą rywalizację, często chcą się popisać lub boją się głupio wypaść przed rówieśnikami. Kurs angielskiego prowadzony w małych grupach składających się z kilku osób niweluje ten czynnik. Grupy tworzone są bardzo uważnie, aby dzieci dobierane razem były na jak najbardziej podobnym poziomie znajomości języka oraz predyspozycji co do prędkości uczenia się. Nasi lektorzy dbają o to, aby dzieci oduczyły porównywania siebie do innych i wzajemnego oceniania, a raczej skupiały się na własnych postępach i zauważaniu zaskakująco szybkich efektów swojej nauki.

Szkoła angielskiego Gdańsk, Gdynia, Wejherowo

Taki angielski dla dziecka przynosi dużo więcej korzyści niż nauka angielskiego w szkole. Nasz kurs angielskiego uczy nie tylko języka, ale także pewności siebie i umiejętności współpracy. Prowadzimy angielski dla dziecka tak, aby nasi uczniowie nie bali się mówić po angielsku i wierzyli w swoje umiejętności. Są to bardzo ważne cechy, które mają wpływ na wszystkie inne aspekty życia przez długie lata. Uczymy też dzieci samodzielności i skutecznego uczenia się, co przekłada się na efektywność nauki innych przedmiotów.

Szkoła językowa AYA FLOW prowadzi kursy języka angielskiego dla dzieci w Gdańsku, Wejherowie i Gdyni. Jeśli szukasz miejsca w Trójmieście, w którym twoje dziecko szybko i bezstresowo poprawi swoje zdolności językowe, to skontaktuj się z nami!

Przyprowadź swoje dziecko na pierwsze zajęcia angielskiego do naszej szkoły za darmo. Sprawdź jak je odbierze. Porozmawiaj z rodzicami innych dzieci, które rozpoczynają naukę w naszej szkole oraz kontynuują na wyższych poziomach. Możesz również porozmawiać z nami, poznać naszych lektorów, sprawdzić co zamierzamy i jak prowadzimy lekcje angielskiego. Na takiej podstawie podejmiesz trafniejszą decyzję o rozpoczęciu nauki angielskiego. Wybierz dogodną lokalizację dla siebie aby sprawnie dojeżdżać do szkoły językowej. Zajęcia prowadzimy zarówno w Wejherowie, Gdańsku jak i Gdyni. Wykaz adresów znajduje się na dole strony. Jeżeli uznasz, że interesują Was zajęcia indywidualne z angielskiego umów się z nami telefonicznie. Zależy nam w szczególności na zadowoleniu naszych kursantów oraz rodziców.

Szkoła Językowa AYA FLOW

 

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.