Angielski dla Małych Dzieci Gdańsk, Gdynia, Wejherowo od PodstawWszyscy rodzice doskonale wiedzą jak ważna jest znajomość języka angielskiego w dorosłym życiu. Umiejętność przeprowadzenia prostej rozmowy z zagranicznym gościem, klientem, partnerem biznesowym, czy nawiązanie znajomości na wyjeździe… Życie staje się łatwiejsze, gdy znamy język! Dobrze, żeby nasze dzieci opanowały go jak najszybciej i możliwie jak najprzyjemniej!

Angielski od Podstaw Gdańsk, Gdynia, Wejherowo

angielski dla małych dzieci gdańsk, gdynia, wejherowo, łódźJak sprawić by małe dziecko mówiło po angielsku?

OTO 5 WSKAZÓWEK:1. Najważniejsze jest otoczenie.

Dzieci szybko podchwytują umiejętności, które znajdują się w środowisku, które w pełni wspiera ich proces uczenia się. Aby czas był produktywny najlepiej zapewnić dziecku 100% doświadczanie języka angielskiego, bez tłumaczenia go na język polski. W przypadku kilkulatków wystarczy raz w tygodniu pełnego zanurzenia w języku na kursie, a efekty są zdumiewające.

2. Nauczanie angielskiego poprzez rytm.

Dla małych dzieci nie może być nudno! Podręczniki, regułki i sucha teoria? Nic z tych rzeczy! Zamiast tego przydadzą się piosenki, wiersze albo krótkie, zapadające w pamięć dialogi.  Słuchając słów i rytmu, dzieci mogą lepiej zapoznać się z dźwiękami języka i tym, co one znaczą.

3. Dziecko naturalnie uczy się poprzez zabawę.

Czytanie książek lub rozmawianie po angielsku nie jest jedynym sposobem nauki języka. Zabawne gry i zajęcia, które pomagają dzieciom się zaangażować, przynoszą bezbolesne efekty! Na kursie angielskiego Metodą AYA bardzo popularne są kalambury – dzieci skupiają się na wyrażeniach, gestach rąk i mowie ciała, dzięki czemu lepiej przekazują to, co chcą powiedzieć.

4. Angażujące historie.

Dzieci mają niezwykle wizualną i żywą wyobraźnię. Na kursie dla kilkulatków korzystamy ze specjalnych ilustracji, które pomagają łączyć zdolności do zapamiętywania obrazów z sytuacją i opowiadaną historią.  Korzystanie z materiałów wizualnych i dźwięków pomaga dzieciom lepiej wyrażać swoje myśli.

angielski dla małych dzieci gdańsk gdynia wejherowo łódź

5. Jesteś najlepszy w tym co wychodzi ci najlepiej.

Jeśli już za młodu dostrzeżemy u naszego malucha tę sferę, która ma największy potencjał, nie tylko będziemy mieć w domu geniusza, ale przede wszystkim bardzo szczęśliwego człowieka. Dziecko powinno uczyć się angielskiego w taki sposób, jaki jest dla niego najbardziej owocny. Dlatego lepiej jest włączyć język do zajęć i aktywności, które już mu się podobają. Jeśli dobrze wychodzą mu łamigłówki – czemu nie skorzystać z tego faktu i do następnej nie przemycić angielskiego słownictwa?

Angielski dla małych dzieci Gdańsk, Gdynia, Wejherowo

Na kursach angielskiego dla dzieci w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie tworzymy środowisko językowe, w którym kilkulatki czują się najlepiej! Zapoznaj się z ofertą Centrum Językowego AYA FLOW!

Poznaj naszą szkołę językową. Przyprowadź swoje dziecko i znajomych na zajęcia angielskiego prowadzone przez lektorów w naszej szkole. Przekonaj się sam jak to wygląda i co mówią inni rodzice, których dzieci korzystają już z nauki języka angielskiego. nie musisz płacić za zajęcia w trakcie zgłoszenia. Decyzję możesz podjąć w ciągu 3 dni!

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.