Angielski od Podstaw Gdańsk - Nauka Angielskiego dla Dzieci

Angielski od podstaw Gdańsk

Angielski od podstaw może być trudny. Zaczynanie nauki w jakiejkolwiek dziedzinie w tym języka obcego bywa żmudne, łatwo się zdemotywować, gdy nie widzi się efektów od razu, a samodzielna, niesystematyczna nauka jest po prostu trudna – nie wiadomo za co się zabrać ani od czego zacząć. Aby temu zapobiec i rozpocząć naukę angielskiego we właściwy sposób, warto zapisać się na angielski dla początkujących do odpowiedniej szkoły językowej z doświadczeniem, pasją do nauczania, doświadczonymi lektorami, którzy posiadają przygotowanie i wypracowane metody nauki zarówno dzieci jak i młodzieży.

angielski od podstaw gdańsk
angielski od podstaw gdańsk

Język angielski dla początkujących

Angielski dla dzieci cechuje się jedną główną zasadą – nauka jest najbardziej skuteczna, kiedy jest bezstresowa i przyjemna. Staramy się, aby angielski od podstaw był początkiem przygody z tym fascynującym językiem, który otacza nas z każdej strony. To ważne, aby angielski dla początkujących nie zniechęcił uczestników do tego języka, ponieważ wówczas będzie im się bardzo ciężko go nauczyć. Nasi lektorzy i animatorzy potrafią zarazić swoją pasją do języka angielskiego każdego.

Kursy językowe Gdańsk

Małe grupy umożliwiają lektorowi skupienie się na każdym uczniu z osobna, nie pomijając nikogo. Oznacza to szybki rozwój i duże postępy w bardzo krótkim czasie.  Kurs angielskiego od podstaw w naszym wydaniu to kurs dla dzieci, które nigdy nie miały styczności z tym językiem, ale też dla tych, które mimo nauki w szkole mają trudności z jego opanowaniem.

Realizowany przez AYA FLOW kurs angielskiego dla początkujących pokaże Twojemu dziecku, jak wiele frajdy można mieć z nauki języka obcego. Zajęcia prowadzą wyrozumiali lektorzy, którzy dbają o stałą motywację, dobre samopoczucie i wiarę w siebie wszystkich naszych uczniów. Zajęcia prowadzimy w Gdańsku i Gdyni oraz w Wejherowie – również w szkołach podstawowych dopasowując się do planu lekcji! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu!

Przyprowadź swoje dziecko na pierwsze darmowe zajęcia z angielskiego zanim podejmiesz decyzję o wyborze szkoły językowej. nam również zależy na zadowoleniu kursantów i rodziców. Sprawdź jak prowadzimy zajęcia i czy nasza metoda nauki języka zainteresuje twoje dziecko. W międzyczasie poznasz nas, będziesz miał możliwość zadawania pytań, porozmawiania z nami jak również z innymi rodzicami, którzy wybrali naszą szkołę językową w Gdańsku, Gdyni lub Wejherowie. Jeżeli uznasz, że warto nam zaufać chętnie zajmiemy się nauką angielskiego dziecka od podstaw jak również w późniejszym etapie na organizowanych przez naszą szkołę językową kursach angielskiego dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Jeżeli odpowiadają Wam zajęcia indywidualne z języka angielskiego zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie. Umów się z nami na spotkanie.

Szkoła Językowa AYA FLOW Gdańsk

 

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.