Angielski od Podstaw Trójmiasto.Angielski dla Dzieci w Gdańsku, Gdyni

Angielski od podstaw Trójmiasto

Jak każda nowa umiejętność, której zaczynamy się uczyć, angielski od podstaw może nieść ze sobą wiele trudności. Szczególnie jeżeli jest to nasz pierwszy kontakt z językiem i próbujemy nauczyć się go sami. Nauczanie angielskiego najlepiej zacząć w wieku dziecięcym, ponieważ to wtedy nowa wiedza, wiadomości i umiejętności przychodzą najszybciej i trwale. Warto pomyśleć o dobrze prowadzonych zajęciach z angielskiego przez odpowiednie osoby – lektorów z dobrym przygotowaniem i doświadczeniem w szczególności jeśli nauka angielskiego od podstaw przeznaczona jest dla dzieci.

 

angielski od podstaw trójmiasto
angielski od podstaw trójmiasto

Angielski dla dzieci i młodzieży

Angielski dla dzieci to kurs, który różni się od zajęć dla dorosłych. Dzieci znacznie szybciej tracą zainteresowanie i szybciej się rozkojarzają, dlatego najlepsze efekty przynosi nauka języka poprzez zabawę lub w starszym wieku poprzez praktyczną komunikację. Kluczem do aktywnego udziału dzieci w zajęciach jest zainteresowanie ich tematem w taki sposób, aby czerpały z niego maksimum radości.

Angielski Trójmiasto

Angielski od podstaw to kurs językowy skierowany również dla dziecka, bez względu na to jakimi zdolnościami językowymi dysponuje. Angielski dla początkujących prowadzony jest w bardzo małych grupach, co jest kluczem do dużej skuteczności nauki.

Angielski dla dzieci prowadzony jest z zaangażowaniem uczestników i interaktywnie. Szkoła językowa AYA FLOW prowadzi swoje zajęcia na terenie Trójmiasta – w Gdańsku i Gdyni w Wejherowie. Adresy naszej szkoły językowej znajdziecie na dole strony. 

Jeżeli jesteście zainteresowani zapisaniem swojego dziecka na zajęcia angielskiego zapraszamy Was do naszej szkoły. Z uwagi na troskę o naszych najmłodszych kursantów staramy się aby każdy mógł wykorzystać pierwsze zajęcia darmowe bez konieczności wnoszenia opłaty po których łatwiej będzie można podjąć decyzję o wyborze szkoły językowej. W tym czasie można zobaczyć jak nasi lektorzy prowadzą lekcje angielskiego, będzie można porozmawiać z nami oraz innymi rodzicami, których dzieci również rozpoczynają zajęcia lub kontynuują je na wyższych poziomach.

Angielski w naszej szkole językowej prowadzony jest od podstaw dla osób rozpoczynających naukę oraz dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu! Sprawdź również czy nie jesteśmy obecni w szkole podstawowej do której chodzi Twoje dziecko 🙂 !

Nasi lektorzy prowadzą zajęcia angielskiego w:

GDAŃSKU
SP 4, Śródmieście / Dolne Miasto | SP 15, Aniołki | SP 23, Oliwa | SP 35, Oliwa
SP 42, Suchanino


GDYNI
SP 6, Obłuże | SP 8, Orłowo | SP 21, Śródmieście

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.