Kurs Angielskiego dla Dzieci Wejherowo, Dobra Szkoła Angielskiego

Kurs angielskiego dla dzieci Wejherowo

Skuteczny kurs angielskiego dla dzieci to taki, po którym informacje w głowie dziecka zostaną na dłużej niż tylko do kolejnego egzaminu. Nasza szkoła językowa to przede wszystkim praktyczna nauka angielskiego. Jest to idealna forma uzupełnienia informacji ze szkoły, dlatego warto zapisać pociechę na angielski dla dzieci szczególnie jeśli ma ono jakiekolwiek problemy z nauką języka na lekcjach. Nawet jeśli dziecko wyjątkowo nie ma daru do języków obcych, nasza szkoła językowa pomoże wydobyć u niego zainteresowanie do angielskiego, i pokażemy, że nauka angielskiego może być prosta i przyjemna.

kurs angielskiego dla dzieci wejherowo

Bezstresowa nauka angielskiego

Kurs angielskiego dla dzieci prowadzony jest na różnych poziomach zaawansowania. Bez względu na to, czy twoja córka lub syn mieli wcześniej kontakt z tym językiem obcym, czy nie, znajdzie się dla nich u nas odpowiednia grupa. Tworząc grupy, bierzemy także pod uwagę wiek dziecka. Takie mało liczebne i dobrze dopasowane grupy umożliwiają bezstresową i skuteczną naukę. Jest to jeden z powodów, dla którego nasz angielski dla dzieci jest tak skuteczny.

Angielski dla dzieci w AYA Flow

Nauka angielskiego wzbogacona o unikalny system powtórek, sprawi, że informacje i nawyki językowe zdobyte na zajęciach, pozostaną w głowie na dużo dłużej, niż w przypadku edukacji tradycyjną metodą. Na kurs angielskiego dla dzieci decydują się także rodzice dzieci, którym język obcy dobrze idzie w szkole. Nasza szkoła językowa nie tylko pomaga usystematyzować wiedzę z lekcji szkolnych, ale wzbogaca ją o praktyczne umiejętności, czyli przede wszystkim swobodną komunikację.

Zachęcamy dzieci do ciągłego mówienia i myślenia po angielsku, aby pozbyć się częstego nawyku tłumaczenia mowy z polskiego na angielski i odwrotnie. Takie podejście znacznie spowalnia i utrudnia komunikację, skutkując nienaturalnymi strukturami gramatycznymi. Przestawiając mózg na tworzenie myśli od razu w języku docelowym, niwelujemy etap tłumaczenia, sprawiając, że rozmowa jest płynniejsza i bardziej naturalna.

Centrum Językowe AYA Flow oferuje skuteczne kursy angielskiego dla dzieci w Wejherowie, Gdańsku, Gdyni dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy dbają o to, by łączyć wesołą atmosferę zabawy z nauką. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

Przyjdź na pierwsze zajęcia angielskiego za darmo! Zobacz jak je prowadzimy i jak wyglądają one w rzeczywistości. decyzję o zapisach podejmiesz świadomie do 3 dni po pierwszej lekcji. Zależy nam na zadowoleniu rodziców i najmłodszych kursantów.

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.