Angielski dla Dzieci Przez Internet - Zalety i Wady Nauki Online

Angielski dla dzieci przez Internet

angielski dla dzieci przez Internet

Wiele rodziców zastanawia się czy wybór angielskiego przez internet jest dobrym pomysłem dla ich dziecka. Część rodziców jest zmęczonych szkolną edukacją online w czasie kwarantanny spowodowanej epidemią COVID-19 i nie może się doczekać powrotu do normalności.

Część rodziców mocno stawia na rozwój kompetencji społecznych swojego dziecka, dlatego zapewnia mu możliwie jak najwięcej interakcji z innymi dziećmi wybierając różnego rodzaju zajęcia dodatkowe.

Część rodziców uważa, że nauka przez internet nie jest tak skuteczna jak nauka na żywo na zajęciach stacjonarnych.

 

Angielski dla dzieci przez Internet

Okazuje się, że wszystko zależy od wyboru kursu języka angielskiego dla dzieci przez internet. Są szkoły językowe, które zapewniają wszystkie elementy zajęć stacjonarnych. Należą do nich między innymi:

  • – kontakt i interakcję na żywo z nauczycielem, lektorem lub animatorem językowym,
  • – kontakt i interakcję na żywo z rówieśnikami i innymi dziećmi z grupy,
  • – różnorodność zadań tak jakby zajęcia odbywały się w realu: piosenki, gry i zabawy, kalambury, zadania plastyczne, ruch, muzyka, taniec, scenki, rozmowy w języku angielskim,
  • – samodzielność dzieci w nauce, bowiem są kursy zorganizowane tak, aby nie angażować pomocy rodziców przy ich obsłudze,
  • – brak konieczności odrabiania prac domowych, cała nauka odbywa się na zajęciach,
  • – nauka bez żadnych podręczników i wkuwania na pamięć.

Dzięki temu dzieci chętnie uczestniczą w każdych zajęciach i wykonują wszystkie zadania w ich trakcie.

angielski dla dzieci przez internet
angielski dla dzieci przez internet

Idealnym rozwiązaniem dla rodziców jeszcze nieprzekonanych do nauki przez internet, jest możliwość skorzystania bezpłatnie z lekcji próbnej. Pozwoli to na sprawdzenie sposobu nauczania w danej szkole i wykorzystywanej metody. Po lekcji próbnej można podjąć decyzję o zapisie dziecka na kurs angielskiego przez internet. Wiele rodziców skorzystało już z takiej możliwość w Szkole Językowej AYA FLOW i zanim się sami przekonali to sprawdzili na darmowej lekcji próbnej!

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.