Joga dla Dzieci w Języku Angielskim - Centrum Językowe AYA Flow

Joga dla dzieci w języku angielskim

Joga w języku angielskim specjalnie dedykowana dzieciom przeciwdziała stresowi doświadczanemu przez pospieszne życie. Poznaj korzyści płynące dla dziecka z praktykowania jogi! I to w języku angielskim!

JAK OCHRONIĆ DZIECI PRZED STRESEM

Nasze dzieci żyją w przyspieszonym świecie zapracowanych dorosłych, obowiązków szkolnych i wielu zadań dodatkowych. Otaczają je głośne miasta, elektronika i technologia. Często kumulacja tych czynników bywa stresująca dla dzieci i mimo, że są tętniące życiem, powoli tracą swoją wrodzoną radość i energię fizyczną.

Joga może pomóc przeciwdziałać tym presjom. Gdy dzieci uczą się technik relaksacyjnych i wewnętrznego spełnienia, mogą łatwiej stawiać czoła wyzwaniom życiowym. Joga w młodym wieku wzmacnia poczucie własnej wartości i świadomości ciała. Dzięki aktywności fizycznej, która nie jest nastawiona na konkurowanie z rówieśnikami, joga uczy dzieci współpracy i współodczuwania. Jest wspaniałym darem dla kształtowania się stabilnego kręgosłupa osobowościowego naszych dzieci.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z JOGI DLA DZIECI (angielski na sportowo:)

Dzieci czerpią ogromne korzyści z jogi. Zwiększa się elastyczność ich ciała, siła, koordynacja i świadomość fizyczna. Dodatkowo poprawia się koncentracja, poczucie spokoju i odprężenia. Na specjalnie dedykowanej JODZE DLA NAJMŁODSZYCH, dzieci ćwiczą, bawią się, łączą głębiej z wewnętrzną jaźnią i rozwijają świadomy związek z otaczającym je światem. Joga sprawia, że dzieci mają spokojną, stabilną i radosną energię wewnętrzną.

DZIECKO SILNE JAK LEW

Joga jest bezpośrednio związana ze światem przyrody. Wszystkie pozycje odwzorowują zachowanie roślin i ruchy zwierząt. Kiedy dzieci naśladują pozycje i dźwięki natury, mają szansę głębiej zrozumieć istotę przyrody i wyobrazić sobie przyjmowanie jej cech. Kiedy na przykład przyjmują pozę lwa (Simhasana), doświadczają nie tylko siły i zachowania lwa, ale także własnego poczucia wytrzymałości: kiedy być stanowczym, a kiedy się wycofać. Ruchy fizyczne wprowadzają dzieci do prawdziwego znaczenia praktykowania jogi: spójności, ekspresji i honoru dla siebie i swojej osoby w otaczającym świecie.

JOGA W JĘZYKU ANGIELSKIM W AYA FLOW

W AYA FLOW Language Center jesteśmy nastawieni na podwójne korzyści dla maluchów. Dzieci nie tylko uczą się jogowej harmonii, ale też – na zajęciach prowadzonych po angielsku – chłoną język obcy w ruchu i praktyce! Przyprowadź swoje dziecko na najbliższe zajęcia JOGI DLA DZIECI W JĘZYKU ANGIELSKIM w czasie Nocy Wrzeszcza na Placu w Garnizonie Kultury w Gdańsku!
Dołącz do wydarzenia na AYA FLOW Facebook!

https://youtu.be/4R8Bh5jy0bQ

© AYA FLOW Language Center Sp. z o.o.